W Nowym Kształcie

f2f evolution

W Nowym Kształcie

Health & Fitness
  • 0.00
(0 votes)

Free Install

1000

app installs

Android 5.0+

minimal version

With ads

advertisement

03.03.2022

release date

Description:

Aplikację #W Nowym Kształcie stworzyliśmy z myślą o osobach chorujących na otyłość pragnących podjąć leczenie. To prosty i intuicyjny mobilny asystent, który będzie Cię wspierał na każdym etapie leczenia i poprowadzi Cię ku zdrowiu.

Aplikacja powstała przy współpracy renomowanych specjalistów w oparciu o liczne badania naukowe nad otyłością.

Test na stopień otyłości i schorzenia towarzyszące podsumuje Twoją obecną sytuację zdrowotną i na jej podstawie zapewni Ci spersonalizowaną rekomendację ścieżki leczenia.

Dzienniczek pacjenta z opcją powiadomień umożliwi Ci bieżącą kontrolę postępów poprzez wyznaczanie zadań i kontrolę ich realizacji.

Metody leczenia i porady wskażą Ci, od czego zacząć leczenie otyłości, do jakiego specjalisty się udać oraz jak efektywnie kontynuować terapię.

Mapa ośrodków leczenia otyłości w możliwością wybrania "mojego" ośrodka sprawi, że bez problemu znajdziesz placówkę medyczną w swojej okolicy, w której uzyskasz profesjonalną pomoc specjalistów.

Kalendarz pomiarów masy ciała oferuje Ci opcję monitorowania redukcji masy ciała w czasie rzeczywistym zgodnie z wyznaczonym celem.

Wszechstronna baza wiedzy to multidyscyplinarne kompendium informacji powstałe przy współpracy doświadczonych specjalistów z zakresu medycyny, dietetyki i psychologii.

f2f evolution other Apps

W Nowym Kształcie

W Nowym Kształcie

f2f evolution
  • 0.00
Rzuć go!

Rzuć go!

f2f evolution
  • 0.00
Download