Respo

Respo

Respo

Health & Fitness
  • 0.00
(0 votes)

Free Install

10000

app installs

Android 5.0+

minimal version

With ads

advertisement

19.09.2021

release date

Recent changes:

– Podgląd diety pary
– Nowe działanie przepisów wieloporcjowych
– Poprawione działanie przy słabym połączeniu internetowym
– Inne poprawki

Description:

Centrum Respo – osiągnij lepszą wagę, sylwetkę, samopoczucie i zdrowie pod okiem dietetyków online. Aplikacja jest dostępna dla klientów Respo. Dołącz do podopiecznych i odkryj autorską metodę Michała Wrzoska, która pomogła już ponad 10720 osobom w zjawiskowej metamorfozie.

Kim jest Zespół Respo?
To dietetycy, fizjoterapeuci, psychodietetycy, specjaliści przyjaźni insulinoopornym, osoby z imponującym doświadczeniem w obszarze żywienia i nie tylko. Wszyscy pracują i wspierają podopiecznych na drodze do celu w oparciu o Metodę Respo.

Metoda Respo łączy cztery kluczowe elementy, a każdy z nich jest responsywny, czyli
maksymalnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Dieta Respo
Zgodna z Twoimi preferencjami i zapotrzebowaniem kalorycznym. To smaczne, proste, tanie i szybkie w przygotowaniu posiłki. Dowolnie komponuj przepisy w aplikacji Respo i korzystaj z interaktywnej listy zakupów.

Ćwiczenia Respo
Trening dopasowany do Twoich możliwości, czasu i miejsca. Ćwicz tak jak lubisz! W aplikacji znajdziesz filmiki instruktażowe, jak wykonać każde ćwiczenie. Korzystaj na każdym etapie Twojej metamorfozy.

Opieka Respo
Twój indywidualny dietetyk z Centrum Respo, czyli Opiekun Celu, wspiera Cię i towarzyszy Ci przez cały okres współpracy. Aplikacja mobilna zapewnia Wam łatwy kontakt gdzie i kiedy chcesz. Motywacja, monitorowanie postępów, dzielenie się wiedzą – wszystko po to, by zrealizować Twój cel.

Zdrowe nawyki
Zdrowe odżywianie nigdy nie było tak proste i przyjemne! Zmiana nawyków żywieniowych to gwarancja, że zrzucone kilogramy już nie wrócą. Zyskasz lepsze samopoczucie i więcej energii.

Jak działa Centrum Respo?
1. Na początku wypełnij formularz żywieniowo-treningowy. Opowiedz o swoich preferencjach, stylu życia, ulubionych potrawach i stanie zdrowia. Określ cel, jaki chcesz osiągnąć. Na podstawie tych informacji Opiekun Twojego Celu, czyli przypisany do Ciebie dietetyk, przygotuje jadłospis na 7 dni wraz z listą zakupów.
2. Jeśli masz pytania dotyczące Twojej diety czy aktywności fizycznej lub chcesz coś zmienić w diecie, śmiało pisz na chacie do Twojego Opiekuna.
3. Co dwa tygodnie Opiekun analizuje Twoje wyniki w specjalnym raporcie, który wypełniasz. Na jego podstawie wie, jak Ci idzie i co pomoże Ci w metamorfozie.
3. Dostęp do planu żywieniowego i ćwiczeń jest możliwy w trakcie trwania współpracy. Jeśli chcesz zachować ciągłość diety i pomiarów, przedłuż współpracę przed jej końcem.

Dlaczego warto?
Wyobraź sobie: skuteczna dieta bez efektu jojo. Szybko przynosi efekty i rewelacyjnie poprawia humor. Dodaj do tego swoje ulubione potrawy – co tylko chcesz!

Właśnie tak to wygląda w Centrum Respo. Dieta jest idealnie dopasowana do Ciebie i zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze w odpowiednich proporcjach. Na talerzu znajdziesz tylko to, co lubisz jeść. Ćwiczysz jak chcesz pod okiem profesjonalistów.

Dla kogo jest Centrum Respo? Dla wszystkich!
Do grona podopiecznych Respo możesz dołączyć w każdej chwili. To Ty decydujesz, czy współpraca ma trwać 1,5 miesiąca, 3 miesiące czy pół roku. W każdej chwili możesz ją przedłużyć.

Respo Pakiet Działam
Otrzymasz 7-dniowy plan żywieniowy. Jeżeli chcesz, Twoja dieta nie będzie zawierać glutenu, laktozy, produktów wysokowęglowodanowych czy tych pochodzenia zwierzęcego.

Respo Pakiet Mam Moc
Zyskasz plan żywieniowy i aktywności fizycznej. Ćwiczenia będą dopasowane do Ciebie i Twojego celu. Trening będzie skuteczny i przyjemny. Oglądaj filmiki instruktażowe i ćwicz, a szybko zauważysz efekty.

Respo Pakiet Wymiatam
W pakiecie otrzymasz wszystkie plany oraz wideokonsultacje z Opiekunem Twojego Celu. Co 2 tygodnie spotkacie się i porozmawiacie o Twoich wynikach. Wspólnie wypracujecie dalszy plan działania.

Respo Pakiet Duo
Zadbaj o sylwetkę i zdrowie z drugą połówką, bratem, przyjaciółką. Otrzymacie taką samą dietę, ale dostosowaną do potrzeb każdego z Was. Gotujcie, ćwiczcie, motywujcie się razem i świętujcie podwójny sukces.

Dołącz do podopiecznych Centrum Respo!

Respo other Apps

Respo

Respo

Respo
  • 0.00
Download