Всеукраїнська Школа Онлайн

Освіторія

Всеукраїнська Школа Онлайн

Education
  • 3.83
(395 votes)

Free Install

50000

app installs

Android 4.4+

minimal version

With ads

advertisement

28.04.2021

release date

Recent changes:

Наразі мобільний додаток Всеукраїнської школи онлайн дозволяє повноцінно вивчати всі наявні на платформі курси та приймати участь в обговореннях.

Description:

Всеукраїнська школа онлайн - це безкоштовна цифрова платформа для онлайн-навчання. ВШО стане в пригоді на карантині та у класі, для підготовки домашніх завдань та до ЗНО, повторення тем та закріплення матеріалу. ВШО - це яскраві та цікаві відеоуроки, тести та конспекти з 18 шкільних предметів: українська література, українська мова, біологія, біологія та екологія, географія, всесвітня історія, історія України, математика, алгебра, алгебра і початки аналізу, геометрія, мистецтво, основи правознавства, природознавство, фізика, хімія, англійська мова та зарубіжна література. Усі матеріали відповідають державній програмі.
Навчаюсь з ВШО у смартфоні ви не витрачаєте гроші на мобільний інтернет: оператори забезпечують користувачам безкоштовний трафік!
Завантажуй додаток та навчайся у зручному та сучасному форматі у Всеукраїнській школі онлайн! Додаток розробили Міністерство цифрової трансформації України, Міністерство освіти і науки України та громадська спілка «Освіторія» за підтримки міжнародного фонду «Відродження».

Освіторія other Apps

Download